Serwis i dzierżawa kserokopiarek

Zakup, eksploatacja oraz administrowanie kopiarkami i drukarkami wymaga dużych nakładów – nie tylko finansowych, ale i czasowych. Nabywanie materiałów eksploatacyjnych, doglądanie stanu technicznego, rozliczanie faktur – wszystko to angażuje nasz czas i pieniądze. A co, gdyby tak zdecydować się na dzierżawę oraz serwis takich urządzeń?

Dzierżawa i serwis urządzeń wielofunkcyjnych

Dzierżawa to prosty i tani sposób na użytkowanie kserokopiarek, drukarek i innych urządzeń, bez konieczności ich zakupu. Użytkownik nie musi angażować własnych środków na zakup urządzeń, a także nie martwi o serwis, wszelkie naprawy oraz zakup materiałów eksploatacyjnych. Dzięki temu, urządzenia przez cały czas utrzymywane są w nienagannym stanie. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu urządzeń, użytkownik zgłasza je bezpośrednio do serwisu.

  • Sprzedaż i wynajem ( dzierżawa ) urządzeń wielofunkcyjnych
  • Sprzedaż drukarek, skanerów, faksów, niszczarek i innych urządzeń techniki biurowej
  • Materiały eksploatacyjne ( toner, kartridże, papier kserograficzny )
  • Serwis urządzeń techniki biurowej ( przeglądy i naprawy na zlecenie, umowy serwisowe rozliczane od kopii, ekspertyzy techniczne, urządzenia zastępcze na czas naprawy, doradztwo techniczne )
  • Usługi informatyczne związane z instalacją i pracą oferowanych urządzeń w sieci komputerowej użytkownika
  • Audyty i doradztwo dotyczące optymalizacji kosztów drukowania w przedsiębiorstwach i instytucjach
  • Sprzedaż i wdrażanie oprogramowania do zarządzania posiadanym sprzętem drukującym.
  • Sprzedaż i wdrażanie oprogramowania wspomagającego przepływ, obieg i archiwizację dokumentów papierowych i elektronicznych w biurze.

Sprzedaż i wdrażanie oprogramowania wspomagającego przepływ, obieg i archiwizację dokumentów papierowych i elektronicznych w biurze.

Wdrożenie programu oszczędnościowego dla firm oznacza zwykle cięcia w budżecie, które ograniczają dobre prosperowanie firmy. Proponujemy Państwu niezwykle efektywne urządzenia biurowe znanych marek (Nashuatec, Ricoh), które pozwolą na zwiększenie oszczędności, a przy tym osiągnięcie satysfakcjonującej wydajności. Zapewnimy także serwis kserokopiarek – wykonamy naprawy eksploatacyjne oraz czasowe przeglądy oferowanych drukarek i kserokopiarek. Ofertę dzierżawy kserokopiarek kierujemy do wszystkich firm ze Szczecina i okolic.

Ksero Contakt Szczecin – Zapraszamy!

Zamów serwis

Zamów toner