Drukarki i kserokopiarki - informacje o firmie

Drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne są dziś niezbędne w każdej firmie. Popularność tych urządzeń sprawia, że rośnie też zapotrzebowanie na ich sprzedaż oraz profesjonalny serwis: od przeglądów gwarancyjnych i napraw, po konserwację czy nowe tonery. W odpowiedzi na potrzeby klientów narodził się pomysł stworzenia firmy, która będzie świadczyć właśnie tego typu usługi.

Firma Ksero Contaktpowstała w 1995 roku, a dziedziną, w której działamy są szeroko rozumiane maszyny biurowe. Wiele lat działalności w branży pozwoliło nam rozwinąć się, dzięki czemu obecnie w asortymencie sklepu i w ofercie serwisowej posiadamy wiele markowych urządzeń najlepszych światowych producentów.Naszą domeną jest sprzedaż kserokopiarek i drukarek oraz serwis urządzeń biurowych marek RexRotary, Ricoh, Nashuatec, Gestetner, Lanier, Utax, Kyocera-Mita. Od niedawna też jedną z naszych usług jest wynajem urządzeń wielofunkcyjnych, dzięki któremu można wyposażyć firmę bez konieczności inwestowania w drogie maszyny.Obejmujemy działalnością Szczecin i województwo zachodniopomorskie oraz lubuskie.

Serwis drukarek i innych maszyn biurowych

Ksero Contakt to firma, która działa kompleksowo. Naszym klientom oferujemy sprzedaż kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych lub ich dzierżawę. Równolegle udostępniamy także profesjonalny, specjalistyczny serwis maszyn biurowychobsługujący w pełnym zakresie drukarki, kopiarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne i telefaksy - od dostawy i instalacji w biurze użytkownika, poprzez serwis i materiały eksploatacyjne, aż do utylizacji zużytego sprzętu włącznie.

Zamów serwis

Zamów toner

Polityka prywatności