Urządzenia wielofunkcyjne – sprzedaż, wynajem, serwis

W naszej ofercie znajdziesz biurowe urządzenie wielofunkcyjne laserowe, które pozwoli Ci na kompaktowe i inteligentne zarządzanie wydrukami dokumentów w Twojej firmie. Posiadamy wielofunkcyjne drukarki laserowe i sprzęt marki Ricoh, dostępne w sprzedaży i przeznaczone do wynajmu. Zakup urządzeń wielofunkcyjnych to doskonała decyzja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, a także przestrzeń w biurze. Nasza firma prowadzi również serwis Ricoh oraz serwis sprzętu innych marek, a nasi specjaliści służą fachową poradą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych – postaw na wygodę

Jeżeli nie masz czasu ani wystarczających środków, aby kupić profesjonalny sprzęt do Twojego biura, możesz skorzystać z naszej usługi na wynajem urządzeń wielofunkcyjnych. Dostarczymy wybrane urządzenie w wyznaczone miejsce, a wraz z nim zapewnimy jego instalację i serwis oraz uzupełnimy brakujące tonery do kserokopiarek, tusze do drukarek itp.

Serwis urządzeń wielofunkcyjnych w Szczecinie – wybierz profesjonalizm

Nasz sklep w Szczecinie oferuje szeroki wybór różnego typu urządzeń wielofunkcyjnych, które zapewnią Ci komfortowe i ekonomiczne drukowanie, kopiowanie, a także skanowanie. Oferujemy również profesjonalny serwis Nashuatec, Ricoh i innychurządzeń. Posiadamy wszelkie materiały i akcesoria niezbędne w eksploatacji kserokopiarek, jak również pełny asortyment części zamiennych i wymiennych dla urządzeń wielofunkcyjnych.

Ksero Contakt – tylko kompleksowe usługi

Ksero Contakt to firma, która specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z wielofunkcyjnymi urządzeniami biurowymi. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Możesz je zadawać korzystając z danych kontaktowych – numerów telefonów i adresu e-mail.

Zamów serwis

Zamów toner

Polityka prywatności