Urządzenia wielofunkcyjne – sprzedaż, wynajem, serwis

W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjne urządzenie biurowe, które pozwoli Ci na kompaktowe i inteligentne zarządzanie wydrukami dokumentów w Twojej firmie. Posiadamy wielofunkcyjne drukarki laserowe i sprzęt marki Ricoh, dostępne na sprzedaż i na wynajem. Zakup urządzeń wielofunkcyjnych to doskonała decyzja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, a także przestrzeń w biurze. Nasza firma prowadzi również serwis sprzętu, a nasi specjaliści służą fachową poradą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Postaw na wynajem urządzeń wielofunkcyjnych!

Jeżeli nie masz czasu ani wystarczającej ilości funduszy, aby kupić profesjonalny sprzęt do Twojego biura – nie martw się. Możesz skorzystać z naszej usługi na wynajem urządzeń wielofunkcyjnych. Oznacza to, że dostarczymy dane urządzenie w wyznaczone miejsce, zajmiemy się jego instalacją i serwisem, uzupełnianiem brakującego toneru itp.

Profesjonalny serwis urządzeń wielofunkcyjnych w Szczecinie

Nasz sklep w Szczecinie oferuje szeroki wybór różnego typu urządzeń wielofunkcyjnych, które zapewnią Ci komfortowe i ekonomiczne drukowanie, kopiowanie, a także skanowanie. Oferujemy również profesjonalny serwis urządzeń - posiadamy wszelkie materiały i akcesoria niezbędne w eksploatacji kserokopiarek, a także pełny asortyment części zamiennych i wymiennych dla urządzeń wielofunkcyjnych.

Ksero Contakt – tylko kompleksowe usługi

Ksero Contakt to firma, która specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z wielofunkcyjnymi urządzeniami biurowymi. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Jeżeli chcesz wynająć wielofunkcyjną drukarkę, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, a dostarczymy ją we wskazane miejsce.

Zamów serwis

Zamów toner