Tonery o wysokiej wydajności

Drukarki i kserokopiarki funkcjonują w oparciuo tusze i tonery, które wyczerpują się i wymagają okresowej wymiany. Każdy z modeli maszyn biurowych posiada unikalną konstrukcję, dlatego wymaga konkretnego modelu kartridża, który jest z nim kompatybilny i umożliwi dalszą pracę. Wśród materiałów eksploatacyjnych w naszym sklepie, tonery zajmują szczególne miejsce. Z jednej strony przygotowujemy bardzo urozmaiconą ofertę ich modeli, przeznaczonych do kserokopiarek Ricoh, Nashuatec, Kyocera i innych znanych marek. Z drugiej strony - chcąc spełnić wszystkie wymagania naszych klientów – proponujemy wyłącznie kartridże i tusze do drukarek, dające najwyższą jakość wydruku, dostępne w wersji czarno-białej i kolorowej.

Serwis kserokopiarek – Szczecin

Jeżeli mieszkasz w Szczecinie, odwiedź naszą siedzibę i skorzystaj z usług serwisowych Twojego sprzętu. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie tonery do Twoich drukarek i doradzimy w kwestii optymalizacji kosztów drukowania. Nasza kadra informatyków świadczy również usługi w zakresie wspomagania procesu obiegu dokumentów w firmie.

Tonery i tusze najlepsze w Ksero-Contakt

Nasza firma na rynku działa już od ponad 20 lat. Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz sprawdzony i wydajny sprzęt. Jeżeli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami. Działalnością serwisową obejmujemy Szczecin i okolice. Zapraszamy!

Zamów serwis

Zamów toner

Polityka prywatności