Wynajem i sprzedaż drukarek

W firmie Ksero Contakt dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości sprzęt do biura z zakresu kopiowania, drukowania, faksowania. Naszą działalność sprzedażową rozszerzyliśmy o wynajem i serwis drukarek. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania i ułatwi pracę w biurze.

Dzierżawa drukarek

Jeżeli interesuje Cię dzierżawa drukarekskontaktuj się z nami. Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze na szukaniu i zakupie odpowiedniego sprzętu. Korzystając z usługi dzierżawy drukarki, nie będziesz musiał dbać o regularny serwis urządzenia ani naprawiać go w razie awarii. Nasza firma zajmuje się utrzymaniem wszystkich wynajmowanych drukarek w nienagannym stanie.

Serwis drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Oferujemy nie tylko serwis drukarek, ale również pozostałych urządzeń techniki biurowej, np. kserokopiarek, faksów. Wykonujemy przeglądy sprzętu i ekspertyzy techniczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze usługi serwisowe wykonywane są szybko i profesjonalnie.Naprawa drukarek, oraz ich profesjonalna konserwacja to doskonały sposób na przywrócenie im pełnej funkcjonalności oraz przedłużenie okresu eksploatacji.

Drukarki po eksploatacji - szybka i bezproblemowa utylizacja

Eksploatacja urządzeń biurowych i utrzymanie ich w należytym stanie wymaga czas i pieniędzy. Jeżeli chcesz pozbyć się niechcianego sprzętu, wystarczy że zgłosisz się do nas, a my wykonamy za Ciebie niezbędne czynności, jak np. utylizacja drukarek.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta na wynajem sprzętu, złóż zamówienie już dziś!

Zamów serwis

Zamów toner

Polityka prywatności